Jak ušetřit za elektřinu?

 • 1. vyplňte formulář

  Zadejte hodnoty do formuláře - vyplnění zabere pár minut, ušetřit můžete mnoho.

 • 2. porovnejte nabídky a vyberte tu nejvýhodnější

  Snadné porovnání dodavatelů elektřiny na trhu a jejich nabídek.

 • 3. uzavřete novou smlouvu

  Změna dodavatele elektřiny není nic složitého a může jí provést každý.

 • 4. šetřete peníze

  Za elektřinu šetříte ihned. Připojení se nemění, pouze dodavatel.

 
 

X Energie

X Energie s.r.o. je firma dodávající elektřinu a zemní plyn především menším českým odběratelům a domácnostem. Nižší náklady dosahuje Xenergie podle svého prohlášení i díky důrazu na elektronickou komunikaci se zákazníky, takže tím pádem nemusí financovat nadbytečnou administrativou.

Pro domácnosti nabízí XEnergie jednotarifní variantu Dom 24 a dvoutarifní varianty, které mají vždy vysoký a nízký tarif. Ty se jmenují Dom aku 8 (nízký tarif 8 hodin), Dom aku 16 (nízký tarif 16 hodin), Dom přímotop 20 (nízký tarif 20 hodin) a Dom tepelné čerpadlo 22 (nízký tarif 22 hodin denně).

Pro firmy nabízí XEnergie podobné varianty, jednotarifní se jmenuje Business 24, dvoutarifní se nazývají Business aku 8, Business aku 16, Business přímotop 20, Business tepelné čerpadlo 22 a Business light, což je speciální varianta pro veřejné osvětlení.

spočítat cenu pro můj region

 

Dodavatelé elektřiny

 

Tarify elektřiny

 

Názory uživatelů

Názor pana Kalába na změnu dodavatele elektřiny

Rostislav Kaláb

Můj známý mě upozornil na možnost změnit dodavatele elektřiny, proto jsem srovnal nabídky jednotlivých dodavatelů a rozhodl se pro změnu - ročně v našem domku ušetříme tisíce korun.