Jak ušetřit za elektřinu?

 • 1. vyplňte formulář

  Zadejte hodnoty do formuláře - vyplnění zabere pár minut, ušetřit můžete mnoho.

 • 2. porovnejte nabídky a vyberte tu nejvýhodnější

  Snadné porovnání dodavatelů elektřiny na trhu a jejich nabídek.

 • 3. uzavřete novou smlouvu

  Změna dodavatele elektřiny není nic složitého a může jí provést každý.

 • 4. šetřete peníze

  Za elektřinu šetříte ihned. Připojení se nemění, pouze dodavatel.

 
 

Vemex Energie

Vemex Energie a.s. vstoupila oficiálně na český trh s energiemi 1. listopadu 2011, kdy převzala rozhodující balík akcií dodavatele RSP Energy a.s. Společnost Vemex je dceřinou firmou ruského energetického koncernu Gazprom.

Nově se chce Vemex Energie kromě drobných odběratelů a domácností více zaměřit i na střední a větší zákazníky, jimž už teď nabízí osobní manažery prodeje, kteří se budou věnovat jenom jim, jako stálým klientům firmy. Pro větší zákazníky nabízí i hodinový diagram odběru, který ji může pomoci optimalizovat náklady. Za pomoci partnerské společnosti Bricks & Bits, s.r.o. poskytuje Vemex i úsporná řešení spotřeby jako jsou regulátory napětí, LED a indukční lampy nebo elektromotory, chlazení či klimatizace.

Pro domácnosti Vemex Energie nabízí cenové tarify elektřiny od standard (D01d, D02d), akumulace 8 (D25d, D26d), akumulace 16 (D35d), přímotop (D45d) a tepelné čerpadlo (D55d, D56d). Jedná se o jednotarifní variantu (standard), ostatní nabídky jsou už dvoutarifní, skládají se vždy z vyššího a nízkého tarifu a jsou vhodné pro odběratele, jenž dokáží ovlivnit spotřebu v jednotlivých časových pásmech.

spočítat cenu pro můj region

 

Dodavatelé elektřiny

 

Tarify elektřiny

 

Názory uživatelů

Názor paní Kotlářové na změnu dodavatele elektřiny

Jana Kotlářová

S manželem jsme v důchodovém věku, proto je pro nás zásadní platit za energie co nejméně. Našli jsme nejlevnějšího dodavatele, ročně to pro nás znamená tisícové úspory.