Jak ušetřit za elektřinu?

 • 1. vyplňte formulář

  Zadejte hodnoty do formuláře - vyplnění zabere pár minut, ušetřit můžete mnoho.

 • 2. porovnejte nabídky a vyberte tu nejvýhodnější

  Snadné porovnání dodavatelů elektřiny na trhu a jejich nabídek.

 • 3. uzavřete novou smlouvu

  Změna dodavatele elektřiny není nic složitého a může jí provést každý.

 • 4. šetřete peníze

  Za elektřinu šetříte ihned. Připojení se nemění, pouze dodavatel.

 
 

Vemex Energie

Vemex Energie a.s. vstoupila oficiálně na český trh s energiemi 1. listopadu 2011, kdy převzala rozhodující balík akcií dodavatele RSP Energy a.s. Společnost Vemex je dceřinou firmou ruského energetického koncernu Gazprom.

Nově se chce Vemex Energie kromě drobných odběratelů a domácností více zaměřit i na střední a větší zákazníky, jimž už teď nabízí osobní manažery prodeje, kteří se budou věnovat jenom jim, jako stálým klientům firmy. Pro větší zákazníky nabízí i hodinový diagram odběru, který ji může pomoci optimalizovat náklady. Za pomoci partnerské společnosti Bricks & Bits, s.r.o. poskytuje Vemex i úsporná řešení spotřeby jako jsou regulátory napětí, LED a indukční lampy nebo elektromotory, chlazení či klimatizace.

Pro domácnosti Vemex Energie nabízí cenové tarify elektřiny od standard (D01d, D02d), akumulace 8 (D25d, D26d), akumulace 16 (D35d), přímotop (D45d) a tepelné čerpadlo (D55d, D56d). Jedná se o jednotarifní variantu (standard), ostatní nabídky jsou už dvoutarifní, skládají se vždy z vyššího a nízkého tarifu a jsou vhodné pro odběratele, jenž dokáží ovlivnit spotřebu v jednotlivých časových pásmech.

spočítat cenu pro můj region

 

Dodavatelé elektřiny

 

Tarify elektřiny

 

Názory uživatelů

Názor pana Kalába na změnu dodavatele elektřiny

Rostislav Kaláb

Můj známý mě upozornil na možnost změnit dodavatele elektřiny, proto jsem srovnal nabídky jednotlivých dodavatelů a rozhodl se pro změnu - ročně v našem domku ušetříme tisíce korun.