Jak ušetřit za elektřinu?

 • 1. vyplňte formulář

  Zadejte hodnoty do formuláře - vyplnění zabere pár minut, ušetřit můžete mnoho.

 • 2. porovnejte nabídky a vyberte tu nejvýhodnější

  Snadné porovnání dodavatelů elektřiny na trhu a jejich nabídek.

 • 3. uzavřete novou smlouvu

  Změna dodavatele elektřiny není nic složitého a může jí provést každý.

 • 4. šetřete peníze

  Za elektřinu šetříte ihned. Připojení se nemění, pouze dodavatel.

 
 

ST Energy

Společnost ST Energy s.r.o. je prodejcem elektřiny a plynu na českém trhu od roku 2010. Firma byla založena už v roce 1994, ale až od roku 2009 vystupovala pod názvem ST Energy. Kromě domácností, malých a středních firem nabízí elektřinu i městům a obcím.

Kromě distribuce energetických komodit nabízí firma i poradenství v účelovém využívání alternativních a obnovitelných energií. Partnerskou společností je totiž firma SunTanzer (ST) Energy Group, která prodává a montuje fotovoltaické elektrárny na střechách domů v Česku i v Německu. Od roku 2011 se ST Energy zabývá i výzkumem a využitím dalších alternativních zdrojů, například systémů se společnou výrobou tepla a elektřiny, takzvaných kogeneračních jednotek.

Cenové tarify pro domácnosti (a pro firmy) od ST Energy:

D Home 24 (pro firmy pod názvem C Optimum 24) - jednotarifní varianta pro všeobecnou spotřebu.
D Home Aku 8 (C Optimum Aku 8) - dvoutarifní varianta pro ty, kteří používají akumulační vytápění nebo elektrický ohřev vody, nízký tarif platí 8 hodin denně.
D Home Aku 16 (C Optimum Aku 16) - dvoutarifní produkt pro elektrické vytápění i ohřev vody, nízký tarif platí 16 hodin denně.
D Home přímotop (C Optimum přímotop) - dvoutarifní varianta pro přímotopové vytápění, nízký tarif je započten nejméně 20 hodin denně.
D Home tepelné čerpadlo (C Optimum tepelné čerpadlo) - dvoutarifní varianta pro zákazníky, kteří používají elektřinu na pohon tepelného čerpadla a pro elektrický ohřev vody. Nízký tarif platí nejméně 22 hodin denně.

spočítat cenu pro můj region

 

Dodavatelé elektřiny

 

Tarify elektřiny

 

Názory uživatelů

Názor pana Kalába na změnu dodavatele elektřiny

Rostislav Kaláb

Můj známý mě upozornil na možnost změnit dodavatele elektřiny, proto jsem srovnal nabídky jednotlivých dodavatelů a rozhodl se pro změnu - ročně v našem domku ušetříme tisíce korun.