Jak ušetřit za elektřinu?

 • 1. vyplňte formulář

  Zadejte hodnoty do formuláře - vyplnění zabere pár minut, ušetřit můžete mnoho.

 • 2. porovnejte nabídky a vyberte tu nejvýhodnější

  Snadné porovnání dodavatelů elektřiny na trhu a jejich nabídek.

 • 3. uzavřete novou smlouvu

  Změna dodavatele elektřiny není nic složitého a může jí provést každý.

 • 4. šetřete peníze

  Za elektřinu šetříte ihned. Připojení se nemění, pouze dodavatel.

 
 

RSP Energy

Společnost RSP Energy a.s. je distributorem elektrické energie, zemního plynu a souvisejících služeb pro všechny zákazníky. Na energetickém trhu působí od roku 2009 a domácnostem dodává elektřinu a plyn od roku 2010.

Kromě kompletního vyřízení smluv na dodávky elektřiny a plynu nabízí také individuální přístup při tvorbě ceny a bezplatné poradenství v otázkách spjatých s dodávkou, distribucí a servisem. Nabízí i možnost zasílání faktur v elektronické podobě a garantuje nulové aktivační a deaktivační poplatky. Máte možnost vypovězení smlouvy po 3 měsících, pokud nebudete spokojeni.

V listopadu 2011 koupila rozhodující podíl akcií ve firmě společnost Vemex, která je dceřinou firmou ruského energetického gigantu Gazprom. Od 1. listopadu se tak společnost RSP Energy a.s přejmenovala na Vemex Energie a.s.

spočítat cenu pro můj region

 

Dodavatelé elektřiny

 

Tarify elektřiny

 

Názory uživatelů

Názor paní Mihulové na změnu dodavatele elektřiny

Anežka Mihulová

Bydlím v bytě sama, proto se snažím všechny náklady udržovat na minimu. Když jsem porovnala nabídky dodavatelů elektřiny, zjistila jsem, že můj nepatří mezi nejlevnější. Provedla jsem změnu a čas od času nabídky znovu porovnám.