Jak ušetřit za elektřinu?

 • 1. vyplňte formulář

  Zadejte hodnoty do formuláře - vyplnění zabere pár minut, ušetřit můžete mnoho.

 • 2. porovnejte nabídky a vyberte tu nejvýhodnější

  Snadné porovnání dodavatelů elektřiny na trhu a jejich nabídek.

 • 3. uzavřete novou smlouvu

  Změna dodavatele elektřiny není nic složitého a může jí provést každý.

 • 4. šetřete peníze

  Za elektřinu šetříte ihned. Připojení se nemění, pouze dodavatel.

 
 

Nano Energies Trade

Vlastníci společnosti jsou úspěšní čeští podnikatelé v oblasti nanotechnologií, proto zvolili pro svou firmu název Nano Energies Trade s.r.o. Na českém energetickém trhu působí od roku 2002, na maloobchodním trhu s elektřinou pak od roku 2009.

Specialitou společnosti je snaha o nákup a prodej elektřiny v co největší míře z obnovitelných zdrojů. K 1. březnu 2010 firma dokonce garantuje, že dodává elektřinu výhradně z obnovitelných zdrojů - 74 % bioplynové stanice, 14 % sluneční střešní elektrárny a 12 % sluneční pozemní elektrárny.

Služby poskytují prostřednictvím takzvaných přímých distribučních kanálů, což znamená telefonicky a prostřednictvím elektronické pošty. Společnost proto nemá žádné kamenné pobočky a ušetřené náklady se pak příznivě projeví v koncových cenách prodávané elektrické energie. Dále Nano Energies poskytuje zákaznický servis a snaží se budovat dlouhodobé kontakty s obchodními partnery.

spočítat cenu pro můj region

 

Dodavatelé elektřiny

 

Tarify elektřiny

 

Názory uživatelů

Názor pana Kalába na změnu dodavatele elektřiny

Rostislav Kaláb

Můj známý mě upozornil na možnost změnit dodavatele elektřiny, proto jsem srovnal nabídky jednotlivých dodavatelů a rozhodl se pro změnu - ročně v našem domku ušetříme tisíce korun.