Jak ušetřit za elektřinu?

 • 1. vyplňte formulář

  Zadejte hodnoty do formuláře - vyplnění zabere pár minut, ušetřit můžete mnoho.

 • 2. porovnejte nabídky a vyberte tu nejvýhodnější

  Snadné porovnání dodavatelů elektřiny na trhu a jejich nabídek.

 • 3. uzavřete novou smlouvu

  Změna dodavatele elektřiny není nic složitého a může jí provést každý.

 • 4. šetřete peníze

  Za elektřinu šetříte ihned. Připojení se nemění, pouze dodavatel.

 
 

Nano Energies Trade

Vlastníci společnosti jsou úspěšní čeští podnikatelé v oblasti nanotechnologií, proto zvolili pro svou firmu název Nano Energies Trade s.r.o. Na českém energetickém trhu působí od roku 2002, na maloobchodním trhu s elektřinou pak od roku 2009.

Specialitou společnosti je snaha o nákup a prodej elektřiny v co největší míře z obnovitelných zdrojů. K 1. březnu 2010 firma dokonce garantuje, že dodává elektřinu výhradně z obnovitelných zdrojů - 74 % bioplynové stanice, 14 % sluneční střešní elektrárny a 12 % sluneční pozemní elektrárny.

Služby poskytují prostřednictvím takzvaných přímých distribučních kanálů, což znamená telefonicky a prostřednictvím elektronické pošty. Společnost proto nemá žádné kamenné pobočky a ušetřené náklady se pak příznivě projeví v koncových cenách prodávané elektrické energie. Dále Nano Energies poskytuje zákaznický servis a snaží se budovat dlouhodobé kontakty s obchodními partnery.

spočítat cenu pro můj region

 

Dodavatelé elektřiny

 

Tarify elektřiny

 

Názory uživatelů

Názor paní Mihulové na změnu dodavatele elektřiny

Anežka Mihulová

Bydlím v bytě sama, proto se snažím všechny náklady udržovat na minimu. Když jsem porovnala nabídky dodavatelů elektřiny, zjistila jsem, že můj nepatří mezi nejlevnější. Provedla jsem změnu a čas od času nabídky znovu porovnám.