Jak ušetřit za elektřinu?

 • 1. vyplňte formulář

  Zadejte hodnoty do formuláře - vyplnění zabere pár minut, ušetřit můžete mnoho.

 • 2. porovnejte nabídky a vyberte tu nejvýhodnější

  Snadné porovnání dodavatelů elektřiny na trhu a jejich nabídek.

 • 3. uzavřete novou smlouvu

  Změna dodavatele elektřiny není nic složitého a může jí provést každý.

 • 4. šetřete peníze

  Za elektřinu šetříte ihned. Připojení se nemění, pouze dodavatel.

 
 

Lumen Energy

Vznik společnosti Lumen Energy a.s. se datuje rokem 2005. Firma je součástí nadnárodní holdingové společnosti Lumen International a.s., která patří k mezinárodně významným dodavatelům v oboru servisu a elektromontáží.

Společnost se dále rozvíjí, rozšířila svou působnost na Slovensko a a má za cíl expandovat do dalších evropských zemí (Polsko, Švýcarsko, Rumunsko, Maďarsko, Rakousko a Německo). Kromě prodeje elektrické energie vstoupila v roce 2008 i na trh s plynem. Společnost Lumen Energy získala certifikát integrovaného řízení jakosti a od června 2007 je společnost certifikována podle normy ISO 9001.

Jedním z akcionářů firmy se v roce 2007 stala investiční společnost Natland group a.s., jejíž firma Energy 21 se specializuje na využití obnovitelných zdrojů energie, zaměřuje se na výstavbu a provoz solárních, vodních, větrných a geotermálních elektráren.

spočítat cenu pro můj region

 

Dodavatelé elektřiny

 

Tarify elektřiny

 

Názory uživatelů

Názor pana Kalába na změnu dodavatele elektřiny

Rostislav Kaláb

Můj známý mě upozornil na možnost změnit dodavatele elektřiny, proto jsem srovnal nabídky jednotlivých dodavatelů a rozhodl se pro změnu - ročně v našem domku ušetříme tisíce korun.