Jak ušetřit za elektřinu?

 • 1. vyplňte formulář

  Zadejte hodnoty do formuláře - vyplnění zabere pár minut, ušetřit můžete mnoho.

 • 2. porovnejte nabídky a vyberte tu nejvýhodnější

  Snadné porovnání dodavatelů elektřiny na trhu a jejich nabídek.

 • 3. uzavřete novou smlouvu

  Změna dodavatele elektřiny není nic složitého a může jí provést každý.

 • 4. šetřete peníze

  Za elektřinu šetříte ihned. Připojení se nemění, pouze dodavatel.

 
 

ČEZ Prodej

Společnost ČEZ a.s. byla založena Fondem národního majetku ČR v roce 1992 a hlavním akcionářem je Česká republika. V současnosti je skupina ČEZ největším dodavatelem elektrické energie v České republice a patří i mezi největší energetické koncerny v Evropě.

Mimo prodeje a výroby elektřiny Skupina ČEZ nově začala prodávat plyn, dále se zabývá výstavbou a údržbou energetických zařízení, telekomunikacemi, jaderným výzkumem, projektováním, těžbou surovin nebo zpracováním vedlejších energetických produktů. ČEZ je zároveň třetím největším výrobcem tepla v Česku.

Ke konci roku 2010 patřilo ke Skupině ČEZ celkem 137 společností, z kterých 61 sídlilo v Česku, další se nacházejí v zemích střední, jihovýchodní a západní Evropy. Společnost je i významným sponzorem akcí v Česku a je aktuálně generálním partnerem Českého olympijského týmu.

spočítat cenu pro můj region

 

Dodavatelé elektřiny

 

Tarify elektřiny

 

Názory uživatelů

Názor paní Kotlářové na změnu dodavatele elektřiny

Jana Kotlářová

S manželem jsme v důchodovém věku, proto je pro nás zásadní platit za energie co nejméně. Našli jsme nejlevnějšího dodavatele, ročně to pro nás znamená tisícové úspory.