Jak ušetřit za elektřinu?

 • 1. vyplňte formulář

  Zadejte hodnoty do formuláře - vyplnění zabere pár minut, ušetřit můžete mnoho.

 • 2. porovnejte nabídky a vyberte tu nejvýhodnější

  Snadné porovnání dodavatelů elektřiny na trhu a jejich nabídek.

 • 3. uzavřete novou smlouvu

  Změna dodavatele elektřiny není nic složitého a může jí provést každý.

 • 4. šetřete peníze

  Za elektřinu šetříte ihned. Připojení se nemění, pouze dodavatel.

 
 

ČEZ Prodej

Společnost ČEZ a.s. byla založena Fondem národního majetku ČR v roce 1992 a hlavním akcionářem je Česká republika. V současnosti je skupina ČEZ největším dodavatelem elektrické energie v České republice a patří i mezi největší energetické koncerny v Evropě.

Mimo prodeje a výroby elektřiny Skupina ČEZ nově začala prodávat plyn, dále se zabývá výstavbou a údržbou energetických zařízení, telekomunikacemi, jaderným výzkumem, projektováním, těžbou surovin nebo zpracováním vedlejších energetických produktů. ČEZ je zároveň třetím největším výrobcem tepla v Česku.

Ke konci roku 2010 patřilo ke Skupině ČEZ celkem 137 společností, z kterých 61 sídlilo v Česku, další se nacházejí v zemích střední, jihovýchodní a západní Evropy. Společnost je i významným sponzorem akcí v Česku a je aktuálně generálním partnerem Českého olympijského týmu.

spočítat cenu pro můj region

 

Dodavatelé elektřiny

 

Tarify elektřiny

 

Názory uživatelů

Názor pana Kalába na změnu dodavatele elektřiny

Rostislav Kaláb

Můj známý mě upozornil na možnost změnit dodavatele elektřiny, proto jsem srovnal nabídky jednotlivých dodavatelů a rozhodl se pro změnu - ročně v našem domku ušetříme tisíce korun.