Jak ušetřit za elektřinu?

 • 1. vyplňte formulář

  Zadejte hodnoty do formuláře - vyplnění zabere pár minut, ušetřit můžete mnoho.

 • 2. porovnejte nabídky a vyberte tu nejvýhodnější

  Snadné porovnání dodavatelů elektřiny na trhu a jejich nabídek.

 • 3. uzavřete novou smlouvu

  Změna dodavatele elektřiny není nic složitého a může jí provést každý.

 • 4. šetřete peníze

  Za elektřinu šetříte ihned. Připojení se nemění, pouze dodavatel.

 
 

Amper Market

Amper Market a.s. je na distribučním trhu trochu specifickou firmou, která vznikla spojením vlastníků menších elektráren vyrábějících energii z obnovitelných zdrojů. Cílem společnosti je uplatnit právě tento druh silové elektřiny na trhu a nabídnout jí zákazníkům za dobrou cenu.

Mezi elektrárny z obnovitelných zdrojů počítáme především bioplynové stanice, malé vodní elektrárny, fotovoltaické a větrné elektrárny. Společnost Amper Market by do několika let chtěla založit takzvanou virtuální elektrárnu sdružující decentralizované výrobny elektřiny, která bude působit v jednotném systému výkupu elektřiny a jejího prodeje vlastním zákazníkům.

Amper Market se zaměřuje hlavně na menší a středně velké firmy, ale i na domácnosti. Nabízí i výkup elektřiny nezávislým výrobcům. Pro domácnosti rozděluje nabídku do šesti tarifů, které se liší podle distribuční sazby provozovatele soustavy - Basic 24 (D01d, D02d), Aku (D25d, D26d), Kombi (D35d), Topení (D45d), Topení 22 (D55d, D56d) a Víkend (D61d). Dodávka elektřiny je zákazníkům fakturována jednou ročně, ale platí se zálohově měsíčně, vždy do 15. dne.

spočítat cenu pro můj region

 

Dodavatelé elektřiny

 

Tarify elektřiny

 

Názory uživatelů

Názor paní Mihulové na změnu dodavatele elektřiny

Anežka Mihulová

Bydlím v bytě sama, proto se snažím všechny náklady udržovat na minimu. Když jsem porovnala nabídky dodavatelů elektřiny, zjistila jsem, že můj nepatří mezi nejlevnější. Provedla jsem změnu a čas od času nabídky znovu porovnám.